Oglądaj online Zapowiedź bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Zapowiedź Online
Ocena: 6.45/10 (179,960 głosów)

Zapowiedź Online

Tytuł oryginalny: Knowing
Reżyser: Alex Proyas
Czas: 121 min
Premiera (Polska): 2009-03-27
Premiera (Światowa): 2009-03-09
Produkcja: USA, UK, Australia

Zapowiedź - Opis filmu online

Okazuje się, że dziecięcy rysunek zawiera zapowiedź największych katastrof półwiecza. Profesor astrofizyki odkrywa, że pozostały jeszcze trzy kataklizmy.

Obsada Zapowiedź

Nicolas Cage John Koestler
Chandler Canterbury Caleb Koestler
Rose Byrne Diana
Lara Robinson Abby / Lucinda

Opis szczegółowy filmu Zapowiedź

Film reżysera kinowego hitu "Ja, robot" (w roli głównej Will Smith). Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość? W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty.

  • Zapowiedź / Knowing (2009) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012