Oglądaj online Wykapany ojciec bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Wykapany ojciec Online
Ocena: 6.4/10 (6,971 głosów)

Wykapany ojciec Online

Tytuł oryginalny: Delivery Man
Reżyser: Ken Scott
Czas: 103 min
Premiera (Polska): 2014-02-07
Premiera (Światowa): 2013-11-01
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie

Wykapany ojciec - Opis filmu online

Anonimowy dawca nasienia dowiaduje się, że jest ojcem dużej liczby dzieci. Jego potomkowie wnoszą petycję do banku spermy o ujawnienie danych ojca.

Obsada Wykapany ojciec

Vince Vaughn David
Chris Pratt Brett
Cobie Smulders Emma
Andrzej Blumenfeld Mikolaj

Opis szczegółowy filmu Wykapany ojciec

Dave Wozniak 20 lat temu zarabiał jako dawca banku nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś Dave niewiele się zmienił – jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nie przygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca... czyli Dave'a. W jednej chwili jego życie staje na głowie, a jedno staje się pewne – nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012