Oglądaj online Weselna Polka bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Weselna Polka Online
Ocena: 5.6/10 (286 głosów)

Weselna Polka Online

Tytuł oryginalny: Hochzeitspolka
Reżyser: Lars Jessen
Czas: 1 h 30 min.
Premiera (Polska): 2011-10-21
Premiera (Światowa): 2010-09-30
Produkcja: Germany, Poland
Kategorie: Komedie

Weselna Polka - Opis filmu online

Frieder Schulz w trzy lata z wyluzowanego typa zmienił się w prowincjusza, dbającego o domek, garaż i karierę. Kiedy przygotowuje wesele ze swoją narzeczoną Gosią (Katarzyna Maciąg), niespodziewanie zjawiają się kumple ze starych, dobrych lat, usłanych muzyką i artystycznym szaleństwem. Starzy kumple, Jonas (Fabian Hinrichs), Paul (Lucas Gregorowicz), Knack (Jens Münchow), Manni (Waldemar Kobus) zdecydowanie nie pasują do nowego spokojnego stylu życia na polskiej wsi a liczą na imprezę co najmniej taką, jak kiedyś. Ich wizyta powoduje serię nieporozumień, utkanych ze stereotypów i uprzedzeń. więcej

Obsada Weselna Polka

Christian Ulmen Frieder Schulz
Katarzyna Maciag Gosia Borówka
Fabian Hinrichs Jonas
Waldemar Kobus Manni

Opis szczegółowy filmu Weselna Polka

Frieder Schulz w trzy lata z wyluzowanego typa zmienił się w prowincjusza, dbającego o domek, garaż i karierę. Kiedy przygotowuje wesele ze swoją narzeczoną Gosią (Katarzyna Maciąg), niespodziewanie zjawiają się kumple ze starych, dobrych lat, usłanych muzyką i artystycznym szaleństwem. Starzy kumple, Jonas (Fabian Hinrichs), Paul (Lucas Gregorowicz), Knack (Jens Münchow), Manni (Waldemar Kobus) zdecydowanie nie pasują do nowego spokojnego stylu życia na polskiej wsi a liczą na imprezę co najmniej taką, jak kiedyś. Ich wizyta powoduje serię nieporozumień, utkanych ze stereotypów i uprzedzeń.

  • Weselna Polka / Hochzeitspolka (2010) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012