Oglądaj online W pogoni za szczęściem bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

W pogoni za szczęściem Online
Ocena: 8.05/10 (293,459 głosów)

W pogoni za szczęściem Online

Tytuł oryginalny: The Pursuit of Happyness
Reżyser: Gabriele Muccino
Czas: 117 min
Premiera (Polska): 2007-02-09
Premiera (Światowa): 2006-12-15
Produkcja: USA
Kategorie: Biograficzne Dramat

W pogoni za szczęściem - Opis filmu online

Scenariusz filmu oparty jest o autentyczne wydarzenia i opowiada o życiu Chrisa Gardnera (Will Smith). Łańcuch zdarzeń pozostawia głównego bohatera bez pracy oraz domu w wieku 30 lat, odnajduje się wraz ze swym synkiem Chrisem Juniorem (Jaden Smith) żyjąc w łazience na stacji kolejowej w San Francisco. Wbrew swojemu beznadziejnemu położeniu, Gardner ze wszystkich sił stara się zostać maklerem. W końcu zostaje szkoleniowcem brokerów, a jego ranga wzrasta w takich firmach jak Dean Witter i Bear Stearns aż do jego obecnej pozycji - milioner będący wspólnikiem i właścicielem firmy w Chicago, zajmującej się pośrednictwem giełdowym - Gardner Rich & Co.

Obsada W pogoni za szczęściem

Will Smith Chris Gardner
Jaden Smith Christopher (as Jaden Christopher Syre Smith)
Thandie Newton Linda
Brian Howe Jay Twistle

Opis szczegółowy filmu W pogoni za szczęściem

Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach i opowiada o życiu Chrisa Gardnera (Will Smith). Łańcuch zdarzeń pozostawia głównego bohatera bez pracy oraz domu w wieku 30 lat, odnajduje się wraz ze swym synkiem Chrisem Juniorem (Jaden Smith), żyjąc w łazience na stacji kolejowej w San Francisco. Wbrew swojemu beznadziejnemu położeniu, Gardner ze wszystkich sił stara się zostać maklerem. W końcu zostaje szkoleniowcem brokerów, a jego ranga wzrasta w takich firmach jak Dean Witter i Bear Stearns aż do jego obecnej pozycji - milioner będący wspólnikiem i właścicielem firmy w Chicago, zajmującej się pośrednictwem giełdowym - Gardner Rich & Co.

  • W pogoni za szczęściem / The Pursuit of Happyness (2006) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012