Oglądaj online Upadłe anioły bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Upadłe anioły Online
Ocena: 5.9/10 (236 głosów)

Upadłe anioły Online

Tytuł oryginalny: Fallen
Reżyser: Barbara Albert
Czas: 88 min
Premiera (Polska): 1999-06-11
Premiera (Światowa): 1995-09-06
Produkcja: Germany, Austria
Kategorie: Dramat

Upadłe anioły - Opis filmu online

"Fallen" jest produkcją stacji ABC z 2006 roku. Jest to mini serial składający sie z trzech odcinków. Głównym bohaterem jest osiemnastolatek Aaron Corbett , półczłowiek-półanioł, który odkrywa kim jest. Jest on zbawcą, który ma odkupić winy tytułowych Upadłych Aniołów.

Obsada Upadłe anioły

Nina Proll Nina
Birgit Minichmayr Brigitte
Kathrin Resetarits Carmen
Ursula Strauss Alex

Opis szczegółowy filmu Upadłe anioły

Podczas prac rozbiórkowych wiekowego więzienia dochodzi do przerażającego odkrycia. Pod poziomem piwnic ukryta jest jeszcze jedna struktura, w której spoczywają szkielety brutalnie zabitych dzieci. Do więzienia przybywa grupa dochodzeniowa, która odsłania istnienie siedmiu demonów wywodzących się z siedmiu grzechów głównych... Nie każdy Anioł jest Stróżem...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012