Oglądaj online Terytorium Wroga bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Terytorium Wroga Online
Ocena: 6.45/10 (16,800 głosów)

Terytorium Wroga Online

Tytuł oryginalny: Forces spéciales
Reżyser: Stéphane Rybojad
Czas: 109 min
Premiera (Polska): 2012-03-09
Premiera (Światowa): 2011-11-02
Produkcja: France
Kategorie: Akcji Dramat Przygodowe

Terytorium Wroga - Opis filmu online

Grupa francuskich komandosów zostaje wysłana na granicę afgańsko-pakistańską, by uwolnić porwaną przez talibów dziennikarkę.

Obsada Terytorium Wroga

Diane Kruger Elsa
Djimon Hounsou Kovax
Benoît Magimel Tic-Tac
Denis Ménochet Lucas

Opis szczegółowy filmu Terytorium Wroga

Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki. Dlaczego właśnie ta akcja staje się ich "misją niemożliwą"? Czy ocalenie jednej osoby jest więcej warte od życia sześciu? Czy warte tego jest uczucie, które zrodzi się pomiędzy jednym z żołnierzy a dziennikarką? Czego nie jest w stanie przewidzieć wojskowy regulamin? Terytorium wroga, to pierwszy film wojenny, w którym na tak wielką skalę francuskie siły zbrojne zaangażowały zarówno swoich zawodowych żołnierzy, jak i najnowocześniejszą wojskową technologię. Rozmach produkcji jest oszałamiający i przywodzi na myśl największe hollywoodzkie produkcje -  "Szeregowca Ryana" czy "Helikopter w ogniu". Zdjęcia kręcono na trzech kontynentach, co pozwoliło stworzyć widowiskowe, zapierające dech w piersiach, realistyczne kino akcji. Powstał film niezwykły. Mocny, ale jednocześnie ściskający za gardło.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012