Oglądaj online Samoloty bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Samoloty Online
Ocena: 5.7/10 (18,047 głosów)

Samoloty Online

Tytuł oryginalny: Planes
Reżyser: Klay Hall
Czas: 91 min
Premiera (Polska): 2013-08-15
Premiera (Światowa): 2013-08-05
Produkcja: USA

Samoloty - Opis filmu online

Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata.

Obsada Samoloty

Dane Cook Dusty Crophopper (voice)
Stacy Keach Skipper (voice)
Brad Garrett Chug (voice)
Teri Hatcher Dottie (voice)

Opis szczegółowy filmu Samoloty

Po ogromnym sukcesie produkcji "Auta" i "Auta 2"  Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty". Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości... Dzięki wsparciu przyjaciół  i wielkiej odwadze Dusty’emu udaje się przezwyciężyćć wszystkie trudności i spełnić swoje marzenia. Samoloty to niezwykły film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012