Oglądaj online Przerwane objęcia bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Przerwane objęcia Online
Ocena: 7.25/10 (34,916 głosów)

Przerwane objęcia Online

Tytuł oryginalny: Los abrazos rotos
Reżyser: Pedro Almodóvar
Czas: 127 min
Premiera (Polska): 2009-09-25
Premiera (Światowa): 2009-03-17
Produkcja: Spain
Kategorie: Dramat Thrillery Romanse

Przerwane objęcia - Opis filmu online

Opętany miłością milioner zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochaną. Kobieta czuje do niego jedynie wdzięczność i w tajemnicy spotyka się z innym mężczyzną.

Obsada Przerwane objęcia

Penélope Cruz Lena
Lluís Homar Mateo Blanco / Harry Caine
Blanca Portillo Judit García
José Luis Gómez Ernesto Martel

Opis szczegółowy filmu Przerwane objęcia

Zakochana kobieta i opętany miłością do niej mężczyzna w zmysłowym thrillerze Pedro Almodovara z Penelope Cruz w roli głównej. Lena (Penelope Cruz) i Mateo (Lluis Homar) zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? Ile jest w stanie poświęcić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

  • Przerwane objęcia / Los Abrazos rotos (2009) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012