Oglądaj online Pokojówka na Manhattanie bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Pokojówka na Manhattanie Online
Ocena: 4.9/10 (54,433 głosów)

Pokojówka na Manhattanie Online

Tytuł oryginalny: Maid in Manhattan
Reżyser: Wayne Wang
Czas: 105 min
Premiera (Polska): 2003-06-13
Premiera (Światowa): 2002-12-13
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Pokojówka na Manhattanie - Opis filmu online

Kandydat na senatora przez pomyłkę bierze pokojówkę za gościa ekskluzywnego hotelu, w którym się zatrzymał. Zauroczona nim kobieta nie ma odwagi wyprowadzać go z błędu.

Obsada Pokojówka na Manhattanie

Jennifer Lopez Marisa Ventura
Ralph Fiennes Christopher Marshall
Natasha Richardson Caroline Lane
Stanley Tucci Jerry Siegel

Opis szczegółowy filmu Pokojówka na Manhattanie

Marisa Ventura samotna matka pracująca jako pokojówka w wytwornym hotelu na Manhatanie, marzy o lepszym życiu dla siebie i swojego syna. Pewnego dnia splot okoliczności sprawia, że gość hotelu, kandydat na senatora, Christoper Marshall, omyłkowo bierze ją za dobrze sytuowaną kobietę z wyższych sfer. Marisa i Christoper spędzają ze sobą romantyczny wieczór, ale kiedy prawdziwa tożsamość bohaterki wychodzi na jaw, sytuacja zmienia się dramatycznie

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012