Oglądaj online Odrobina nieba bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Odrobina nieba Online
Ocena: 6.65/10 (19,670 głosów)

Odrobina nieba Online

Tytuł oryginalny: A Little Bit of Heaven
Reżyser: Nicole Kassell
Czas: 106 min
Premiera (Polska): 2012-02-10
Premiera (Światowa): 2011-02-04
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Odrobina nieba - Opis filmu online

Marley jest piękna, młoda i odnosi sukcesy na każdym polu, oprócz spraw sercowych. Jej podejście do życia ulega zmianie, gdy wychodzi na jaw, że ma raka.

Obsada Odrobina nieba

Alexandre Laigner Franck
Alice Pehlivanyan Sarah
Jean-Pierre Loustau Capitaine Chartier
Stéphane Rouabah Yann

Opis szczegółowy filmu Odrobina nieba

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson – wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana –  w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę komedii, na której nawet najbardziej niewzruszony widz wielokrotnie sięgnie po chusteczkę, uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012