Oglądaj online O jednego więcej bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

O jednego więcej Online
Ocena: 7.3/10 (542 głosów)

O jednego więcej Online

Tytuł oryginalny: L'uomo in più
Reżyser: Paolo Sorrentino
Czas: 100 min
Premiera (Światowa): 2001-08-31
Produkcja: Italy
Kategorie: Komedie Dramat

O jednego więcej - Opis filmu online

Tony po latach starań osiągnął ogólnokrajowy sukces, jest piosenkrazem w nocnym klubie. Antonio natomiast jest piłkarzem, który stał się gwiazdą po zdobyciu zwycięskiej bramki w meczu o mistrzostwo Europy. Obu mężczyznom lat 80. niosą obetnicę bogactwa, sukcesu i porywających wydarzeń. Jednak ich dobra passa nie trwa długo. po kilku latach obaj doświaczają gwałtownego odwrócenia szczęśliwego losu.

Obsada O jednego więcej

Toni Servillo Tony Pisapia
Andrea Renzi Antonio Pisapia
Antonino Bruschetta Genny (as Ninni Bruschetta)
Angela Goodwin Franca

Opis szczegółowy filmu O jednego więcej

Tony po latach starań osiągnął ogólnokrajowy sukces, jest piosenkarzem w nocnym klubie. Antonio natomiast jest piłkarzem, który stał się gwiazdą po zdobyciu zwycięskiej bramki w meczu o mistrzostwo Europy. Obu mężczyznom lata 80. niosą obietnicę bogactwa, sukcesu i porywających wydarzeń. Jednak ich dobra passa nie trwa długo, po kilku latach obaj doświadczają gwałtownego odwrócenia szczęśliwej fortuny.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012