Oglądaj online Miłość i inne nieszczęścia bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Miłość i inne nieszczęścia Online
Ocena: 6.3/10 (9,474 głosów)

Miłość i inne nieszczęścia Online

Tytuł oryginalny: Love and Other Disasters
Reżyser: Alek Keshishian
Czas: 90 min
Premiera (Polska): 2007-07-20
Premiera (Światowa): 2006-09-09
Produkcja: France, UK
Kategorie: Komedie Romanse

Miłość i inne nieszczęścia - Opis filmu online

Emily Jackson (Brittany Murphy), dla znajomych Jacks, to przebojowa Amerykanka, która błyskawicznie robi karierę w brytyjskim wydaniu luksusowego magazynu mody "Vogue". Żywiołowy temperament i wielkie serce dziewczyny zjednują jej wszystkich pracowników redakcji. W prywatnym życiu Jacks też ma sukcesy, jest mistrzynią w swataniu znajomych: współlokatora Petera (Matthew Rhys), który jest gejem, i Talluli (Catherine Tate), szalonej przyjaciółki, zmieniającej mężczyzn, jak rękawiczki. Czy porządkując życie innym, Jacks rozpozna prawdziwą miłość, gdy ta zapuka do jej drzwi?

Obsada Miłość i inne nieszczęścia

Brittany Murphy Emily Jackson-Jacks
Matthew Rhys Peter Simon
Catherine Tate Tallulah Riggs-Wentworth
Santiago Cabrera Paolo Sarmiento

Opis szczegółowy filmu Miłość i inne nieszczęścia

Emily Jackson (Brittany Murphy), dla znajomych Jacks, to przebojowa Amerykanka, która błyskawicznie robi karierę w brytyjskim wydaniu luksusowego magazynu mody "Vogue". Żywiołowy temperament i wielkie serce dziewczyny zjednują jej wszystkich pracowników redakcji. W prywatnym życiu Jacks też ma sukcesy, jest mistrzynią w swataniu znajomych: współlokatora Petera (Matthew Rhys), który jest gejem, i Talluli (Catherine Tate), szalonej przyjaciółki, zmieniającej mężczyzn, jakak rękawiczki. Czy porządkując życie innym, Jacks rozpozna prawdziwą miłość, gdy ta zapuka do jej drzwi?

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012