Oglądaj online Listy do Julii bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Listy do Julii Online
Ocena: 6.5/10 (48,784 głosów)

Listy do Julii Online

Tytuł oryginalny: Letters to Juliet
Reżyser: Gary Winick
Czas: 105 min
Premiera (Polska): 2010-06-11
Premiera (Światowa): 2010-04-25
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Listy do Julii - Opis filmu online

Młoda dziewczyna po przeczytaniu starego listu pragnie odszukać jego autorkę, by zainspirować ją do odnalezienia mężczyzny poznanego przed wieloma laty.

Obsada Listy do Julii

Amanda Seyfried Sophie
Marcia DeBonis Lorraine
Gael García Bernal Victor
Giordano Formenti Viticoltore

Opis szczegółowy filmu Listy do Julii

Po przyjeździe do Verony, domu słynnej kochanki Julii Kapulet z „Romea i Julii”, młoda Amerykanka (Amanda Seyfried) przyłącza się do grupy ochotników, którzy odpisują na listy z zapytaniem o miłosne porady do Julii. Odpowiadając na pewien list wysłany w 1951 roku, dziewczyna inspiruje jego autorkę (Vanessa Redgrave) do podróży do Włoch w poszukiwaniu dawno zaginionej miłości i zapoczątkowuje łańcuch wydarzeń, dzięki którym zupełnie niespodziewana miłość zawita w ich życiu.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012