Oglądaj online Jak wytresować smoka bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Jak wytresować smoka Online
Ocena: 8.05/10 (147,310 głosów)

Jak wytresować smoka Online

Tytuł oryginalny: How to Train Your Dragon
Reżyser: Dean DeBlois
Czas: 98 min
Premiera (Polska): 2010-04-09
Premiera (Światowa): 2010-03-18
Produkcja: USA

Jak wytresować smoka - Opis filmu online

Chuderlawy Wiking przewróci porządek w wiosce, kiedy zamiast zabić w ramach inicjacji jakiegoś smoka, zaprzyjaźni się z najgroźniejszym z nich.

Obsada Jak wytresować smoka

Jay Baruchel Hiccup (voice)
Gerard Butler Stoick (voice)
Craig Ferguson Gobber (voice)
America Ferrera Astrid (voice)

Opis szczegółowy filmu Jak wytresować smoka

Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell  „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012