Oglądaj online DOA: Żywy lub martwy bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

DOA: Żywy lub martwy Online
Ocena: 5.1/10 (26,561 głosów)

DOA: Żywy lub martwy Online

Tytuł oryginalny: DOA: Dead or Alive
Reżyser: Corey Yuen
Czas: 87 min
Premiera (Polska): 2006-09-29
Premiera (Światowa): 2006-09-07
Produkcja: USA, Germany, UK
Kategorie: Akcji Przygodowe

DOA: Żywy lub martwy - Opis filmu online

Kobiety jeszcze piękniejsze niż w "Aniołkach Charliego", akcja jeszcze szybsza niż w "Wejściu smoka". Wschodnie sztuki walki, seksowne kobiety i pojedynki na śmierć i życie – a wszystko w egzotycznej scenerii tropikalnej wyspy.

Obsada DOA: Żywy lub martwy

Jaime Pressly Tina Armstrong
Devon Aoki Kasumi
Holly Valance Christie Allen
Sarah Carter Helena Douglas

Opis szczegółowy filmu DOA: Żywy lub martwy

Każda z dziewczyn ma w sobie wielką moc, a do tego jest świetną wojowniczką. Los sprawi, że wszystkie staną oko w oko ze śmiertelnie groźnym przeciwnikiem. Czy do pokonania go najbardziej przyda się siła Tiny, która jest mistrzynią w kobiecej odmianie wrestlingu? A może wystarczy zwinność Heleny, specjalistki od sportów ekstremalnych? Twarda i waleczna księżniczka Kasumi oraz zawodowa morderczyni Christie też będą mogły się sprawdzić. Czeka ich trudne zadanie...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012