Oglądaj online Artysta bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Artysta Online
Ocena: 7.8/10 (166,284 głosów)

Artysta Online

Tytuł oryginalny: The Artist
Reżyser: Michel Hazanavicius
Czas: 100 min
Premiera (Polska): 2012-02-24
Premiera (Światowa): 2011-05-11
Produkcja: France
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Artysta - Opis filmu online

George Valentin, gwiazda kina niemego, nie może się pogodzić z udźwiękowieniem filmów. Zakochana w nim Peppy robi wszystko, by przełamać jego uprzedzenia.

Obsada Artysta

Jean Dujardin George Valentin
Bérénice Bejo Peppy Miller
John Goodman Al Zimmer
James Cromwell Clifton

Opis szczegółowy filmu Artysta

"Artysta" to budzący zachwyt krytyki i miłośników kina namiętny romans i sentymentalna podróż do złotego okresu kina. Film po mistrzowsku łączy klasyczną, czarno-białą poetykę ze zrozumieniem oczekiwań nowoczesnego widza. To akcja, śmiech i łzy oraz, mimo pozorów, wycieczka do niezwykle barwnego świata. Opowieść dzieje się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny aktor George Valentin (Dujardin) podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienna miłość, która wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller (Bejo) zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

  • Artysta / The Artist (2011) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012