Oglądaj online Alvin i wiewiórki 2 bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Alvin i wiewiórki 2 Online
Ocena: 5.45/10 (30,992 głosów)

Alvin i wiewiórki 2 Online

Tytuł oryginalny: Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
Reżyser: Betty Thomas
Czas: 88 min
Premiera (Polska): 2010-01-22
Premiera (Światowa): 2009-12-11
Produkcja: USA

Alvin i wiewiórki 2 - Opis filmu online

Dave decyduje, że jego podopieczni powinni zawiesić karierę i pójść do szkoły. Tymczasem zespołowi wyrasta konkurencja w postaci damskiego tria śpiewających wiewiórek. 

Obsada Alvin i wiewiórki 2

Zachary Levi Toby
David Cross Ian
Jason Lee Dave
Justin Long Alvin (voice)

Opis szczegółowy filmu Alvin i wiewiórki 2

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora     piosenek.                                                                                                               Akcja drugiej części opiera się na tym, że Alvin, Szymon i Teodor postanawiają przerwać karierę i wrócić do szkoły. Okazuje się, że życie to nie bajka – wiewiórki muszą stawić czoła szkolnym osiłkom, dołączyć do którejś z ekip, przeżyć szkolne wygłupy. Powrót do szkoły okaże się dla braci ciężką próbą...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012