Oglądaj online Wszystko, co kocham bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Wszystko, co kocham Online
Ocena: 6.9/10 (721 głosów)

Wszystko, co kocham Online

Reżyser: Jacek Borcuch
Czas: 95 min
Premiera (Polska): 2010-01-15
Premiera (Światowa): 2009-09-18
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie Dramat Muzyczne

Wszystko, co kocham - Opis filmu online

Wiosna 1981 roku w Polsce. W nadmorskim miasteczku 18-letni Janek, syn oficera marynarki wojennej, zakłada zespół punkrockowy. W tle historia miłosna i narodziny "Solidarności".

Obsada Wszystko, co kocham

Mateusz Kosciukiewicz Janek
Olga Frycz Basia Martyniak
Jakub Gierszal Kazik
Andrzej Chyra Janek's father

Opis szczegółowy filmu Wszystko, co kocham

Piękna wiosna 1981 roku w Polsce. W nadmorskim miasteczku 18-letni Janek, syn oficera marynarki wojennej, zakłada zespół punkrockowy, by głośno krzyczeć o rzeczach dla niego najważniejszych. Jego życie wypełnia muzyka i pierwsza wielka miłość - Basia, nic jednak nie jest trwałe. "Solidarność" walczy o wolność i demokrację, w kraju narasta napięcie. Komuniści potajemnie szykują stan wojenny. Bunt młodości w czasie politycznej zawieruchy może stać się zarzewiem tragedii. Gwałtowny konflikt z komisarzem stanu wojennego i śmierć bliskiej osoby zmienią w świecie Janka wszystko.

  • Wszystko, co kocham (2009) PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012