Oglądaj online Alicja w Krainie Czarów bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Alicja w Krainie Czarów Online
Ocena: 6.5/10 (118,896 głosów)

Alicja w Krainie Czarów Online

Tytuł oryginalny: Alice in Wonderland
Reżyser: Tim Burton
Czas: 108 min
Premiera (Polska): 2010-03-05
Premiera (Światowa): 2010-03-03
Produkcja: USA

Alicja w Krainie Czarów - Opis filmu online

Dziewiętnastoletnia Alicja wraca do krainy z dzieciństwa, gdzie dowiaduje się, że jej przeznaczeniem jest zdetronizować Królową Kier.

Obsada Alicja w Krainie Czarów

Johnny Depp Mad Hatter
Mia Wasikowska Alice Kingsleigh
Helena Bonham Carter Red Queen
Anne Hathaway White Queen

Opis szczegółowy filmu Alicja w Krainie Czarów

Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych. Tim Burton ("Edward Nożycoręki", "Batman") podjął się zaczarowania świata doskonale znanego z dwóch książek Lewisa Carrolla - "Alicja w Krainie Czarów" oraz "Alicja po drugiej stronie lustra". Scenariusz do tej fantastycznej produkcji stworzyła Linda Woolverton, która stoi za sukcesem "Króla lwa". W tytułowej roli wystąpi młoda australijska aktorka polskiego pochodzenia - Mia Wasikowska, natomiast w postać Zwariowanego Kapelusznika wcieli się Johnny Depp.

  • Alicja w Krainie Czarów online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012