Oglądaj online Akademia wampirów bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Akademia wampirów Online
Ocena: 6.9/10 (3,349 głosów)

Akademia wampirów Online

Tytuł oryginalny: Vampire Academy
Reżyser: Mark Waters
Czas: 104 min
Premiera (Polska): 2014-03-21
Premiera (Światowa): 2014-02-07
Produkcja: USA
Kategorie: Akcji Fantasy Mystery

Akademia wampirów - Opis filmu online

Rose Hathaway jest Dhampirem i szkoli się w Akademii Św. Vladimira na strażnika. Jej spuścizna to ochrona Morojów przed krwiożerczymi wampirami, nieśmiertelnymi Strzygami.

Obsada Akademia wampirów

Zoey Deutch Rose Hathaway
Lucy Fry Lissa Dragomir
Danila Kozlovsky Dimitri Belikov
Gabriel Byrne Victor Dashkov

Opis szczegółowy filmu Akademia wampirów

Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w zwykłym śmiertelniku – Christianie, a Rose w kimś,  w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012