Oglądaj online 27 Sukienek bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

27 Sukienek Online
Ocena: 6.3/10 (124,090 głosów)

27 Sukienek Online

Tytuł oryginalny: 27 Dresses
Reżyser: Anne Fletcher
Czas: 111 min
Premiera (Polska): 2008-02-14
Premiera (Światowa): 2008-01-09
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Romanse

27 Sukienek - Opis filmu online

Jane jest nałogową druhną, a w jej szafie wisi 27 sukienek - pamiątek po ślubach, na których wystąpiła jako świadek. Dziennikarz  specjalizujący się w relacjach z wesel postanawia napisać o niej artykuł.

Obsada 27 Sukienek

Brian Kerwin Hal
Charli Barcena Young Tess
Peyton List Young Jane (as Peyton Roi List)
Jane Pfitsch Cousin Lisa

Opis szczegółowy filmu 27 Sukienek

27 sukienek w szafie Jane. 27 ślubów i wesel. Bycie druhną dla 27 par. Oto życie Jane. Pewnego dnia złośliwy dziennikarz, Kevin, postanawia napisać artykuł o jej "weselnym" życiu ośmieszając to, w co wierzy Jane. Dodatkowo, w tym samym czasie, przyjeżdża jej siostra, Tess - i od razu rozkochuje w sobie szefa Jane. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Jane kocha się w George'u. Kiedy Tess prosi ją o zaplanowanie ślubu, cierpliwość Jane się kończy. Jej, do tej pory skrywane, uczucia zaskakują wszystkich. I być może doprowadzą do wielkich zmian w jej życiu... Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Anne Fletcher (Taniec zmysłów), na podstawie scenariusza Aline Brosh McKenna (Diabeł ubiera się u Prady), w roli głównej zobaczymy m.in. Katherine Heigl nagrodzoną tegoroczną Emmy za rolę w serialu Chirurdzy, gwiazdę ostatniego hitu kinowego Wpadka.

  • 27 Sukienek / 27 Dresses (2008) online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012